Přeskočit navigaci

Balené čaje

Sortiment kategorie Balené čaje (10 produktů)Cena s DPH
Stránka:
Borůvka - ginko- ženšen

Borůvka - ginko- ženšen

Jedinečná chuťově vyvážená směs borůvky s obsahem ginkga a ženšenu. Složení: Borůvka plod, Ibišek květ, šípek slupky, jablko plod, jinan dvoulaločný, ženšen kořen.

Baleno: 20x2g

60.00,- Kč
Ovocný čaj s ženšenem

Ovocný čaj s ženšenem

Ženšen se díky svým pozoruhodným léčivým účinkům proslavil jako zázračná rostlina, která je také často nazývána ""krevní kořen"" (díky stimulaci krevního oběhu a harmonizaci složení krve). Složení: aronie, jablečná dužina, šípek, žen-šen 5%, ibišek, plod černý bez, máta, směs ovoce.

Baleno: 20 x 2g

60.00,- Kč
Pravý angličan

Pravý angličan

Lahodný černý čaj, nejen pro pravé angličany.

Baleno: 20x2g

40.00,- Kč
Pu-ehr s chaluhou

Pu-ehr s chaluhou

Král čínských čajů. Tento čaj je příbuzný se zeleným a černým čajem. Pu-ehr má řadu léčivých účinků na celý organismus, pomáhá snížit hladinu cholesterolu v krvi, pročišťuje tělo, zjednodušuje trávení tučných jídel. Pu-ehr je označován za zabíječe tuků a tak nám může pomoci v boji s nadváhou. Tento čaj obsahuje tzv. hořké složky, které pomáhají regulovat trávení a zároveň působí zásaditě. Mezi „zázračné“ účinky pu-ehru patří dokonce i rychlejší odbourávání alkoholu.

Baleno: 20 x 2g

60.00,- Kč
Gingko zelený čaj s listem Jinanu

Gingko zelený čaj s listem Jinanu

V listech jinanu (Gingko Biloba) se hojně vyskytují zajímavé typy flavonoidních látek a tzv. gingkoloidů, které mají vliv na zlepšení krevního oběhu, rozšiřování cév zejména věnčitých a mozkových. Gingko brzdí procesy kornatění cév, zlepšuje jejich elasticitu a pevnost. Bylina je ceněna hlavně díky vlivu na dobré prokrvování a okysličování mozku, čímž se zvyšuje soustředění, zlepšuje paměť a zpomaluje se skleróza. Gingko je ideálním řešením pro studenty, manažery a osoby, které duševně pracují, trpí zapomínáním a potřebují povzbudit. Při pravidelném pití čaje Gingko se můžete cítit dobře.

Baleno: 20x1,5g

38.00,- Kč
Kotvičník - porcovaný

Kotvičník - porcovaný

Kotvičník je bylina s mimořádnými účinky a obsahovým složením. Obsahuje především sapogeniny – chlorgenin, gitigenin, diosgenin, ruskogenin, trogoghenin, alkaloidy harman a harmin, bioflavonoidy, glykosidy, flavonoidy, třísloviny, pryskyřice aj. Obsahují také asi 2,8 % steroidních saponinů. KOTVIČNÍK JE VHODNÝ PRO: · muže nad 30 let · všechny druhy fyzicky náročného (i vrcholového) sportu · v běžném životě.

Baleno: 20x1,5g

60.00,- Kč
Čistící čaj

Čistící čaj

Složení: vřes květ, zlatobýl celík nať, rooibos čaj, máta nať, šípky plod. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky. Příprava: 1 sáček přelít 0,2l vařící vody. Louhovat 10 min. Skladovat v suchu při teplotě do 25 °C.

Baleno: 20x1,5g

60.00,- Kč
Devatero bylin

Devatero bylin

Vyvážený bilinný čaj pro vaše zdraví. Složení: máta nať (35%), citronová tráva (20%), kopřiva nať (10%), fenykl plod (10%), černý bez květ (5%), šípek plod (5%), mateřídouška nať (5%), jitrocel list (5%), anýz plod (5%) Hmotnost: 30g (20x1,5g) Návod na přípravu: 1 sáček / lžičku na 250ml šálek, zalít vodou 96°C, louhovat 10 minut

Baleno: 20 x 1,5g

60.00,- Kč
Diabetik se stévií

Diabetik se stévií

Složení: jestřabina nať, fazole plod bez semen, mařinka nať, jmelí nať, rakytník plod, vrbovka nať, stevie výtažek (steviosid), ostropestřec plod. Výrobek neobsahuje žádné chemické ani jiné doplňky.

Baleno: 20 x 1,5g

60.00,- Kč
Rakytník s pohankou a šípkem

Rakytník s pohankou a šípkem

Složení: Rakytník plod, pohanka nať, šípek plod, aronie plod, černý rybíz plod, kakost nať, jmelí nať, aroma, jablko plod, ibišek květ. Rakytník a šípek dodá vitamíny C a A. Pohanka dodá rutin a černý rybíz další vitamíny.

Baleno: 20x2g

48.00,- Kč