Přeskočit navigaci

Medovina

Sortiment kategorie Medovina (5 produktů)Cena s DPH
Stránka:
Medovina Mandlová 0,5l

Medovina Mandlová 0,5l

Medové víno s typicky sladko-hořkou medově mandlovou chutí a vůní. Jedinečný výrobní postup umožnil zachovat přirozeně se vyskytující biolátky v medu a výsledný produkt obohatit o buketní látky z procesu kvašení. Lze konzumovat i teplé pro zahřátí. Výrobek je držitelem prestižního ocenění Česká Chuťovka.

Baleno: 0,5l

140.00,- Kč
Medovina Přírodní 0,5l

Medovina Přírodní 0,5l

Přírodní medové víno s typicky medovou chutí a vůní již po prvním doušku nápoje ucítíte sílu včel, vůni úlů a plástů. Toto je ten bájný nápoj, který pili bohové na Olympu. Díky unikátním výrobním postupům jsou zachovány všechny cenné biolátky zastoupené v medu. S oblibou konzumujeme i teplé pro zahřátí.

Baleno: 0,5l

140.00,- Kč
Medovinka Černý rybíz 0,5l

Medovinka Černý rybíz 0,5l

Medovina s příchutí černého rybízu. Má výjimečnou nasládle kyselkavou chuť a ovocno-medovou vůni. Již první ochutnání překvapí, neboť se ukáže, že chuť černého rybízu je velmi pěkně zakulacená medem. Tento druh Medoviny může být považován za opravdový elixír pro svůj vysoký obsah vitamínů, (zejména vit. C), antioxidantů, a dalších biologicky aktivních látek.

Baleno: 0,5l

160.00,- Kč
Medovinka Cherry 0,5l

Medovinka Cherry 0,5l

Extravagantní kompozice kvalitního medu a čerstvé višňové šťávy dala vzniknout medovině plné slunce a sladkých třešní. Medovinka Cherry je tím pravým nápojem pro všechny ženy, které mají své skryté sny a muže, kteří mají svá tajná přání.

Baleno: 0,5l

160.00,- Kč
Medovinka Ženšen 0,5l

Medovinka Ženšen 0,5l

Tato Medovinka má velmi zajímavou sladce nahořklou chuť. Ženšen se díky svým pozoruhodným léčivým účinkům proslavil jako zázračná rostlina. Dokáže stimulovat lidskou psychiku, krevní oběh i sexuální funkce. Říká se o něm, že je králem všech rostlin a svým působením "kořenem života". Ve spojení s medovinovým kvasným nápojem vytváří chuťový unikát, jehož celkový účinek vyznívá jako jedinečný životabudič.

Baleno: 0,5l

170.00,- Kč