Přeskočit navigaci

Tinktury a masti

Sortiment kategorie Tinktury a masti (6 produktů)Cena s DPH
Stránka:
Propolisová mast 50ml

Propolisová mast 50ml

Propolisová mast s peruánským balzámem a medvědicí lékařskou antiseptická a hojivá je určena k ošetřování ekzémů, kožních defektů, lupenky, atopie, popálenin, bércových vředů, praskající kůže i jiných poranění. Propolis a medvědice lékařská jsou kvůli svému protizánětlivému účinku přítomny ve vysoké koncentraci. Peruánský balzám je substancí, která má intenzivní hojivý účinek. Pro výrobu masti je použit kvalitní masťový základ na bázi vepřového sádla, který umožňuje nejlepší prostup aktivních igrediencí přes kůži.

Baleno: 50ml

150.00,- Kč
Propolisová tinktura extra silná 20ml

Propolisová tinktura extra silná 20ml

Propolisová tinktura extra silná je velmi razantní a účinná forma propolisu. Obsahuje až 20% rozpuštěných propolisových látek v 80% lihu. V koncentrovaném stavu používáme na potírání aftů, akné, vřídků, zubních krčků, hnisavých ran, lůžek atp. Ředěná tinktura je určena ke kloktání na odhlenění a k výplachům úst při paradentóze.

Baleno: 20ml

150.00,- Kč
Balzám na rty s medem a lípou

Balzám na rty s medem a lípou

Vhodné i pro citlivé rty se sklonem k tvorbě suchých šupin, koutků a oparů. Pravidelným používáním se Vaše rty stanou pevnější a odolnější vůči povětrnostním vlivům a suchému vzduchu.
Složení:propolis, bambucké máslo, hroznový olej, včelí vosk, med, lípa, ricínový olej

Baleno: 30 g

170.00,- Kč
Balzám na ruce s propolisem a lípou

Balzám na ruce s propolisem a lípou

Balzám na ruce s propolisem, máslem karité a lipovým extraktem pro každodenní péči o namáhanou pokožku rukou. Lze používat i jako intenzivní regenerační kúru na ruce. Léčí suchou a rozpraskanou kůži.
Složení:propolis, bambucké máslo Karité, hroznový olej, včelí vosk, lípa

Baleno: 100 g

190.00,- Kč
Balzám s propolisem a rozmarýnem

Balzám s propolisem a rozmarýnem

Regenerační balzám s propolisem, kokosovým olejem a rozmarýnem. Vhodný pro denní péči o pokožku, zvláčňuje a regeneruje suchá, drsná a citlivá místa na pokožce.Vhodný na popraskané paty, záněty a ekzémy.
Složení:bambucké máslo, včelí vosk, propolis, olej z listů rozmarýnu, olej z citronů , kokosový olej

Baleno: 50 g

170.00,- Kč
Gel s propolisem a kaštanem

Gel s propolisem a kaštanem

Pomáhá na křečové žíly, zmírňuje otoky a bolesti končetin, zad a šíje.Ulevuje po fyzické námaze a sportu, regeneruje klouby.
Složení:Propolis, extrakt z kaštanu koňského, olej z listů rozmarýnu lékařského, olej z černého pepře, olej z poupat hřebíčku

Baleno: 100 g

190.00,- Kč